Изяви на спортните отбори от ПМГ „Васил Друмев” през учебната 2008/2009 година

Футбол:

Ученически игри 2008/2009 г.

Общински кръг - футбол:
- 8-10 клас – класирани за финал, 2-ри в групата си
- 11-12 клас – класирани за финал, 1-ви в групата си
Предстоят: финалите на футбол юноши /8-10 и 11-12 клас/
Участници в състезанието по футбол – юноши 8-10 клас, 2-ри в групата, предстои финал
1. Георги Мирчев – 9 кл.
2. Андрей Тотев – 9 кл.
3. Пламен Христанов – 9 кл.
4. Преслав Николаев – 9 кл.
5. Ивайло Бонев – 10 кл.
6. Мерал Мустафов – 10 кл.
7. Петър Петров – 10 кл.
8. Камен Калчев – 10 кл.
9. Емил Костадинов – 10 кл.
10. Милен Ганев – 10 кл.
11. Димитър Николов – 10кл.
12. Диан Лефтеров – 10 кл.
13. Християн Корийков – 10 кл.
14. Петър Караиванов – 10 кл.
15. Иван Митев – 8 кл.
16. Даниел Димитров – 8 кл.

Участници в състезанието по футбол – юноши 11-12 клас, 1-ви в групата, предстои финал
1. Николай Трифонов – 12 кл.
2. Иван Коев – 12 кл.
3. Адриян Станчев – 12 кл.
4. Марин Мусев – 12 кл.
5. Иван Мусев – 12 кл.
6. Калоян Панчев – 12 кл.
7. Николай Нацев – 12 кл.
8. Мартин Воденичаров – 11 кл.
9. Александър Апостолов – 11 кл.
10. Михаил Стефанов – 11 кл.
11. Владимир Василев – 11 кл.
12. Григор Караиванов – 11 кл.
13. Самуил Конов – 12 кл.
14. Александър Стефанов – 11 кл.
15. Мустафа Мустафов – 12 кл.
16. Георги Геиргиев – 12 кл.

Волейбол:

Състезания по финансиран проект за разменено гостуване:

Гр. Елена
– волейбол девойки /11-12 клас/ - победа
- волейбол юноши /8-10 клас/ - победа

Ученически игри 2008/2009 г.

Общински кръг:
Девойки 11-12 клас – 2-ро място
Юноши 8-10 клас – 2-ро място
Коледен турнир по волейбол:
Девойки 11-12 клас – 1-во място и купата на турнира
Участниците в състезанието по волейбол, заели 2-ро място на УИ-община и 1-во място на Коледен турнир
1. Боряна Вълева – 12 кл.
2. Мирела Атанасова – 11 кл.
3. Десислава Личева – 11 кл.
4. Цилвия Йорданова – 11 кл.
5. Семра Сеид – 11 кл.
6. Виктория Стоянова – 12 кл.
7. Анна Дудрекова – 11 кл.
8. Искра Мъглова – 11 кл.
9. Маринела Ненова – 11 кл.
10. Симона Стефанова – 8 кл.
Участници в състезанието по волейбол – юноши 8-10 клас, заели 2-ро място
1. Мартин Братванов – 9 кл.
2. Кольо Колев – 9 кл.
3. Стивън Стефанов – 9 кл.
4. Вихрен Петров – 9 кл.
5. Класимир Делиниколов – 10 кл.
6. Ангел Гавраилов – 9 кл.
7. Александър Манолов – 9 кл.
8. Кирил Пехливанов – 9 кл.
9. Стоян Габровски – 9 кл.
10. Виктор Паничаров – 9 кл.
11. Ивайло Иванов – 9 кл.

Участниците в състезанието по волейбол – юноши 11-12 клас, коледен турнир, гостуване в гр. Омуртаг
1. Николай Нацев – 12 кл.
2. Михаил Радков – 12 кл.
3. Георги Георгиев – 12 кл.
4. Николай Василев – 11 кл.
5. Димитър Миланов – 12 кл.
6. Венцислав Паунов – 11 кл.
7. Петър Манолов – 12 кл.
8. Самуил Конов – 12 кл.
9. Мартин Йорданов – 11 кл.
10. Даниел Стоянов – 11 кл.

Баскетбол: 

Ученически игри 2008/2009 г.

Общински кръг

Баскетбол:
- юноши 11-12 клас – 2-ро място

- 8-10 калс – 1-во място
Участниците в състезанието по баскетбол – юноши 8-10 клас, заели 1-во място и класирали се на областно
1. Павел Раднев – 10 кл.
2. Цветомир Григоров – 9 кл.
3. Мартин Миновски – 10 кл.
4. Светлозар Златев – 10 кл.
5. Станислав Цанков – 9 кл.
6. Стефан Христов – 10 кл.
7. Александър Божинов – 8 кл.

Участниците в състезанието по баскетбол – юноши 11-12 клас, заели 2-ро място
1. Венцислав Паунов – 11 кл.
2. Николай Василев – 11 кл.
3. Александър Божинов – 8 кл.
4. Стефан Христов – 10 кл.
5. Петър Манолов- 12 кл.
6. Стефан Джамбазов – 11 кл.
7. Павел Раднев – 10 кл.
8. Мартин Миновски – 10 кл.
9. Светлозар Златев – 10 кл.
10. Цветомир Григоров – 9 кл.
11. Християн Петров – 8кл.

Плуване: 

Ученически игри 2008/2009 г.

Общински кръг
Плуване:
- юноши - 1-во място
- девойки – 2-ро място
Участниците в състезанието по плуване 8-10 клас, заели 1-во място и класирани за областното
1. Георги Антонов – 10 кл.
2. Александър Лазаров – 10 кл.
3. Александър Бързенски – 10 кл.
4. Пламен Ангелов – 8 кл.
5. Ясен Божков – 8 кл.
6. Йордан Йорданов – 8 кл.
7. Симеон Симеонов – 10 кл.

Участниците в състезанието по плуване 8-10 клас, заело второ място
1. Симона Стефанова – 8 кл.
2. Росица Цанков – 8 кл.
3. Деа Атанасова – 8 кл.
4. Маринела Петрова – 8 кл.
5. Анастасия Джамбазова – 8 кл.
6. Симона Михайлова – 8 кл.

Шахмат:

Състезания по финансиран проект за разменено гостуване:

Гр. Елена – шахмат:
отборно – победа
индивидуално – 4 победи

Ученически игри 2008/2009 г.

Общински кръг:
Шахмат отборно – 1-во място
Участниците в отбора по шахмат 8-10 клас, заели 1-во място и класирани областно
1. Марио Стоилов – 9 кл.
2. Вихрен Петров – 9 кл.
3. Волен Самсиев – 9 кл.
4. Грета Иванова – 8 кл.
5. Николай Недялков – 8 кл.
6. Мирослав Митев – 8 кл.

7. Тони Иванова – 8 кл.

Бадминтон:

 

Ученически игри 2008/2009 г.

Общински кръг
Предстои: Бадминтон
Участниците в състезанието по бадминтон – девойки 8-10 клас
1. Даниела Иванова – 10 кл.
2. Дария Дангова – 10 кл.
3. Венета Георгиева – 9 кл.
4. Мирелла Кръстева – 8 кл.
5. Йорданка Йорданова – 8 кл.
6. Елисавета Радкова – 9 кл.
7. Лиана Колева – 8 кл.

Участниците в състезанието по бадминтон – юноши 8-10 клас
1. Преслав Събев – 9 кл.
2. Борислав Димитров – 9 кл.
3. Иван Енев – 8 кл.
4. Кристиан Спасов – 8 кл.
5. Евелин Янков – 9 кл.

Тенис на маса: 

Ученически игри 2008/2009 г.

Общински кръг
Предстои: Тенис на маса
Участниците в състезанието по тенис на маса – юноши 8-10 клас
1. Цветомир Григоров – 9 кл.
2. Георги Мирчев – 9 кл.
3. Калоян Цветков – 9 кл.
4. Стивън Стефанов – 9 кл.

Хандбал:

Ученически игри 2008/2009 г.

Общински кръг
Ханбал юноши 8-10 клас – 2-ро място
Участниците в състезанието по хандбал 8-10 клас, заели 2-ро място
1. Ивайло Иванов – 9 кл.
2. Кирил Пехливанов – 9 кл.
3. Благовест Господинов – 9 кл.
4. Пламен Христанов – 9 кл.
5. Мартин Йорданов – 9 кл.
6. Сибил Евтимов – 9 кл.
7. Андрей Тотев – 9 кл.
8. Мартин Ненчев – 8 кл.
9. Калоян Цветков – 9 кл.
10. Цветомир Григоров – 9 кл.
11. Кольо Колев – 9 кл.

Всички права запазени 2012 ©. Администратори Николай Бабанов, Александър Джуров и Милен Василев.